IX PRZEGLĄD PIOSENKI EKOLGICZNO- ZDROWOTNEJ EKO - NUTKA

To już IX Przegląd Piosenki Ekologiczno- Zdrowotnej Eko-Nutka. Jak, co roku przegląd organizowany jest przez nasze przedszkole - Niezapominajkę. I tym razem wykonawcy nas nie zawiedli. Dzieci przygotowały wspaniałe piosenki o treści ekologiczno- zdrowotnej. Maluchy zaprezentowały nie tylko zdolności muzyczne, ale i taneczne.

Wszyscy świetnie się bawili: widownia , zaproszeni goście i wokaliści. Głównym bohaterem Przeglądu był Ekoludek - Pawełek. Czuwał On na tym, by każde dziecko otrzymało gromkie brawa oraz upominek ( maskotkę, kolorowankę i dyplom ) . Po uśmiechach dzieci możemy stwierdzić, że impreza była udana. Za rok jubileuszowa, bo X Eko - Nutka. Jesteśmy ciekawi jaki repertuar maluchy przygotują? Na pewno nas zaskoczą.

A. Rychlik