Jesteś tutaj: Realizowane programy » Przedszkolny zestaw programów

Nr 16 /2020 Dyrektora Przedszkola nr 3 Niezapominajka

3/2017

Elementarz sześciolatka

Stenia Dorszczuk, Joanna Gawryszewska, Joanna Hermanowska, Katarzyna Kamińska - Dolata

Nowa Era

Irena Dzierzgowska

Mirela Nawrot

Nr 16/2011
Dyrektora Publicznego Przedszkola nr 3                   z grupą żłobkową Niezapominajka
z dnia 24.11.2011 r.

4/2016

Program nauczania j. angielskiego dla przedszkoli i klas zerowych.

Swing Song

Mariola Bogucka,
Dorota Łoś

Pearson